Viikko-ohjelma

Viikko-ohjelma   2016

Maanantai

12.00 - 13.00  Sauvakävely    Raatin uimahalli            

10.00 -  11.30 Lentopallo    Raatin uimahalli         Esa Rautio,

                                                                               Erkki Tiainen

12.00 – 13.00  Keilailu         Pelixir                        Pentti Kallio

09.30 - 11.00  Voimatasapaino Raksilan uimaha. Rauni Klaavuniemi

10.00 - 12.00   Englanti       Pohjansali                 S-L Jäntti-Aho

13.00 - 16.00   Karaoke      Pohjansali                    Anne Kemppainen

                         kuukauden toinen maanantai

 13.00 - 15.00    Tanhuryhmä                                    Leevi Väyrynen

Tiistai

11.00 - 12.00 Voimistelu Palokunnan sali              Rauni Klaavuniemi                                                                                                                                 

Keskiviikko

11.00 – 12.30  Kuoroharjoitus       Aleksinkulma      Suvi Leinonen

11.00 - 12.30  Ohjelmaharjoitus    Aleksinkulma      Ritva Laurila

13.00 – 15.00  Iso kerho                Aleksinkulma      Ritva Laurila

 

Torstai

 10.30 - 12.00  Naisten tanssiryhmä  Aleksinkiulma   Raija Kinnunen                                                                         

 10.00 – 11.00  Keskustelukerho/       Aleksinkulma      

                         Pelikerho                                                                                                                                                             

10.30 – 12.00 Käsityökerho            Aleksinkulma     Sirkka-Liisa Jäntti-Aho

10.00 – 12.00 Ohjelmaryhmän harj. Aleksinkulma    Ritva Laurila,  

                                                                                   Leevi Väyrynen

Perjantai

10.00 – 11.00 Kuntosali  Urheilutalo                      Anna-Maija Kokko

12.00             Kulttuuripiiri                                     Reijo Verronen

  ( parillisen viikon perjantai )                                Raija Kinnunen

                                                                                  Ritva Maijala                                                                                     

13.30 – 15.00 Lentopallo    Palokunnan Sali        Esa Rautio, Erkki Tiainen

 

Lauantai

11.00 – 12.30 Boccia   Heinätorin koulu              Martti Kirstinä

                                                                              Pauli Palmu,   

                                                                              Aino Arvola

Ystäväntoiminta  Sirkka-Liisa Jäntti-AHo  puh- 0400166850