Hallitus ja toimihenkilöt 2021
 

Puheenjohtaja, opintosihteer Mervi Hyvärinen
p. 040 5833808  mervihy@outlook.com

Varapuheenjohtaja  Eljas Kemppainen
p. 041 5067165  eljas.kemppainen@outlook.com

Jäsen, sihteeri  Merja Karjalainen
p. 050 5384021  merja.karjalainen10@gmail.com

Jäsen, jäsenasiat, muistamiset  Sointu Lehmusahde
p. 040 8284106  sointu.k.lehmusahde@gmail.com

Jäsen  Pauli Kahelin
p. 0400 393547  paulikahelin3@gmail.com

Jäsen  Markku Kainulainen
p. 0400 687080  kainulainenma1@gmail.com

Jäsen  Raija Kinnunen
p. 0400 988024  raija.kinnunen123@gmail.com

Jäsen  Sirkka-Liisa Lindén
p. 041 4651148  sirkkaliisalinden@gmail.com

Jäsen, kotisivut  Ulf Stahl
p. 040 5241792  ustahl@kolumbus.fi

Varajäsen, kerhoisäntä  Esko Aali
p. 040 7378507  eskoaali@gmail.com

Varajäsen, kerhoisäntä  Reijo Hakala
p. 040 5120839  b001reijo.hakala@dnainternet.net

Varajäsen, matkanjohtaja  Tauno Halonen
p. 040 5436047  halonentauno@gmail.com

Varajäsen  Anna-Maija Kokko
p. 044 3222389  annmaij.kokko@gmail.com

Varajäsen  Irma Liedes
p. 040 7323404  liedesirma@gmail.com

Varajäsen  Ritva Maijala
p. 0400 662331  ritva.maijala@gmail.com

Varajäsen  Sirpa Mäntyniemi
p. 040 7639917  sirpa.mantyniemi@gmail.com

Varajäsen  Risto Örling
p. 044 0332956  risto.orling@saunalahti.fi

Taloushallinto:  Maraton Oy Jalmari Heikkinen
p. 0440 494442  jalmari.heikkinen@tilitoimistomaraton.fi

Kahviryhmien vetäjät
Marjatta Halonen  p. 040 7415845
Anna-Maija Kokko  p. 044 3222389


Kerhojen yhteyshenkilöt

Boccia
Eljas Kemppainen p. 041 5067165, eljas.kemppainen@outlook.com
Martti Kirstinä p. 050 4125294

Englanti
Merja Karjalainen p. 050 5384021, merja.karjalainen10@gmail.com
Minna Hukkanen, opettaja, Oulu-opisto

Keilakerho
Pentti Kallio p. 0400 441322, pentti.kallio1@gmail.com
Hannu Pesonen p. 0400 372882, hannuw.pesonen@gmail.com

Keskiviikkokerho
Irma Liedes p. 040 7323404, liedesirma@gmail.com
  Kerhoisäntä Esko Aali p. 040 7378507
  Kerhoisäntä Reijo Hakala p. 040 5120839

Korukivikerho
Eljas Kemppainen p. 041 5067165, eljas.kemppainen@outlook.com

Kulttuuripiiri
Raija Kinnunen p. 0400 988024, raija.kinnunen123@gmail.com
Ritva Maijala p. 0400 662331, ritva.maijala@gmail.com
Kristiina Karjalainen p. 050 3366872, krisse.karjalainen@gmail.com

Kuntosalikerho
Anna-Maija Kokko p. 044 3222389, annmaij.kokko@gmail.com
Jukka Holtinkoski p. 040 7280559, jukka.holtinkoski@luukku.com

Lavis
Heidi Kilkki p. 0400 919621, heidi.kilkki@gmail.com

Lentopallo
Erkki Tiainen p. 040 5354530, erkkij.tiainen@gmail.com
Matti Pälsynaho p. 040 8110708

Matkat ja retket
Tauno Halonen p. 040 5436047  halonentauno@gmail.com

Sekakuoro Laulakko nää
Raija Kinnunen p. 0400 988024, raija.kinnunen123@gmail.com
Suvi Partanen, kuoronjohtaja p. 044 3255470, suvi@sointukaannos.fi

Tanssiryhmä 80 Ladyt
Irma Kari p. 040 5012589, irmakar@luukku.com

Tanssiryhmä Senioritat
Raija Kinnunen p. 0400 988024, raija.kinnunen123@gmail.com
Irene Räty, opettaja p. 040 5550068

Tanssiryhmä Topaasi
Tyyne Leviäkangas p. 040 7276108, tyylev@gmail.com
Anita Valkama, ohjaaja p. 050 5887909, anita.valkama@gmail.com

Venyttelyjumppa
Rauni Klaavuniemi p. 040 5874388, rauni.klaavuniemi@dnainternet.net

Voimatasapainojumppa
Rauni Klaavuniemi p. 040 5874388, rauni.klaavuniemi@dnainternet.net

Ystävätoiminta
Eljas Kemppainen p. 041 5067165, eljas.kemppainen@outlook.com