Hallitus ja toimihenkilöt 2020
 

Puheenjohtaja, matkanjohtaja  Tauno Halonen
p. 0405436047  halonentauno@gmail.com

Varapuheenjohtaja  Markku Kainulainen
p. 0400687080  kainulainenma1@gmail.com

Jäsen, sihteeri  Merja Karjalainen
p. 0505384021  merja.karjalainen10@gmail.com

Jäsen, jäsenasiat, muistamiset  Sointu Lehmusahde
p. 0408284106  sointu.k.lehmusahde@gmail.com

Jäsen, opintosihteeri  Mervi Hyvärinen
p. 040 583 3808  mervi.hyvarinen@mail.suomi.net

Jäsen  Anna-Maija Kokko
p. 044 3222389  annmaij.kokko@gmail.com

Jäsen  Sirkka-Liisa Lindén
p. 041 4651148  sirkkaliisalinden@gmail.com

Jäsen  Pauli Kahelin
p. 0400 393547  paulikahelin3@gmail.com

Jäsen  Eljas Kemppainen
p. 041 506 7165  eljas.kemppainen@outlook.com

Varajäsen  Ritva Maijala
p. 0400 662331  ritva.maijala@gmail.com

Varajäsen  Aune Saarela
p. 050 5441304  aune.saarela@gmail.com

Varajäsen  Eero Oikarinen
p. 0400 158846  oikarinen.eero@gmail.com

Varajäsen, varasihteeri  Kristiina Karjalainen
p. 050 3366872  krisse.karjalainen@gmail.com

Varajäsen  Raija Kinnunen
p. 0400 988024  raija.kinnunen123@gmail.com

Varajäsen, kerhoisäntä  Reijo Hakala
p. 040 5120839  b001reijo.hakala@dnainternet.net

Varajäsen, kerhoisäntä  Esko Aali
p. 040 7378507  eskoaali@gmail.com

Varajäsen  Risto Örling
p. 044 0332956  risto.orling@saunalahti.fi

Taloushallinto:  Maraton Oy Jalmari Heikkinen
p. 0440494442  jalmari.heikkinen@tilitoimistomaraton.fi

Kahviryhmien vetäjät
Marjatta Halonen  p. 0407415845
Anna-Maija Kokko  p. 0443222389